Tiktok İle Canlı Yayın Açmak

Tiktok İle Canlı Yayın Açmak

Tiktok İle Canlı Yayın Açmak

 

Sosyal medya uygulamaları son zamanlarda trend olmuş durumda. Bunların arasında en ilgi göreni tiktok uygulamasıdır. İnternet kullanımında da sosyal medya uygulamaları arasında ilk yerini almaktadır. Tiktok ile canlı yayın yaparak videolarınızı paylaşabilirsiniz.

 

TİKTOK İLE CANLI YAYIN NASIL YAPILIR?

 

Tiktokta sevilen uygulamaların yanında tiktok canlı yayın ile farklı bir heyecan yaşayabilirsiniz. Gençler arasında videolar çekmek ve hatta tiktok takipçi sayısını arttırarak fenomen olmanın yolları aranmaktadır.

 

Sosyal medya tiktokta canlı yayın yapmak okadar da kolay bir iş değildir. Tiktok bazı kurallar koymuştur. Mesela tiktok 1000 takipçi olmayan hesapların pek canlı yayın yapmasına da gerek yoktur aslında. Özellikle tiktok takipçi ve takipçi sayısı bunun için çok önemlidir.

 

TİKTOK CANLI YAYIN İÇİN HANGİ ADIMLAR UYGULANIR?

 

Sosyal medya uygulaması tiktok canlı yayın açma şartları için ise şu yollara başvurulmalıdır:

  • Tik tok uygulamasını açıp (+) işaretine tıklıyoruz.
  • Ekranın alt bölümünde Live sekmesini göreceksiniz.
  • Live sekmesinden ekranı sola çevirdiğiniz de canlı yayın açılacaktır.
  • Canlı yayına başlamak için ilgi çekici bir başlık bulun ve canlı yayına başlayın.

Yukarıdaki adımları deneyerek ilk canlı yayın videonuzu çekin. Videolar ile takipçi sayınızı arttırarak tiktok para kazanma yollarını öğrenmeye de başlayabilirsiniz. Bu sayının artması için tiktok takipçi satın al uygulamaları ile takipçi sayınızı arttırın.

 

TİKTOK İLE TAKİPÇİ NASIL SATIN ALINIR?

 

Tiktok gibi ilgi çeken uygulamalar için beğeni ve takipçi sayısı çok önemlidir. Bu sayede para kazanılabilir yada fenomen olunabilir. Bunun için yapmanız gereken bolca video ve paylaşım yapmak. Paylaşımlarınızın da çok ilgi çeken videolar olması gerekmektedir.

 

İnsanları en çok gülmek eğlendirir. Bunun için sizin de içiniz de olduğu komik arka plan sembol yada sesleri ile bir video çekmek ilgi görebilir. Yada güzel bir şarkı yada şiir ile canlı yayın yaparakta dikkat çekebilirsiniz.

 

TİKTOK İLE BEĞENİ KAZANMAK ÖNEMLİ MİDİR?

 

Tiktokta atılan her video size kazanç getirir. Ancak bunun için de tiktok izlenme ve tiktok begeni almanız gerekmektedir. Bu beğeni sayıları için tiktok uygulaması belli bir limit koymuştur. Örneğin 1000 takipçi sayısının altına pek bir süpriz beklemeyin.

 

Fenomen olanlara bir bakın, beğenileri milyonlara ulaşmıştır. Böyle hesaplara tiktok büyük kazançlar sağlamaktadır. Mesela onları örnek alabilirsiniz. Neler yaptıklarına bakabilirsiniz. Meşhur olmak öyle sanıldığı kadar da kolay değil. Biraz çaba ve gayret ister.

 

TİKTOK CANLI YAYIN İLE NASIL KAZANÇ SAĞLANIR?

 

Uygulama aslında eğlenceli ve çok keyifli bir faaliyet alanıdır. Tiktok bunun yanın da kazanmak isteyenlere de biraz daha ilgisini çekmek için imkanlar verir. Buradaki imkanlardan birisi de canlı yayın çekme özelliğidir. Canlı yayın ile nasıl ilgi çekebilirsiniz peki?

 

Canlı yayın için öncelikle ortamı ve konusunu belirlemeniz lazım. Herkes tarafından ilgi çeken bir başlık mutlaka izlenecektir. Bu canlı yayın da kullanacağınız metaryaller de çok önemlidir. İzleyici canlı yayınınızdan sıkılmamalı. Ve sonunda sizin hesabına abone olmaya karar vermelidir.

 

İnternet sitelerinden yola çıkarak az olan takipçi ve beğeni sayınızı da arttırabilirsiniz. Bu artış ile izlenme sayınız artacağından kazanç sağlamak ve fenomen olmak daha kolay olacaktır.

 

 

3 Dakika Önce