Takipçi Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Takipçi Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Takipçi Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Öncelikle Takipçi satın alınırken hizmet alınacak sitenin adreslerini ulaşılması gerekmektedir. Ulaşılan adres veya telefondan siteye ulaşılmaya çalışılması gerekir. Telefon numarasının Türkiye'ye ait olduğundan emin olunması gerekiyor.

Takipçi Satın Almadan Önce Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Bir hesap kullanıcısının takipçi satın alma işlemine girişmeden önce yapması gereken bazı durumlar söz konusudur

Bunlar;

  • Hesaba takipçi satın almadan önce hesabın hareketliliğinin artırılması gerekir. Çünkü direkt takipçi artırımı sağlanması söz konusu olduğunda Instagram bunu kontrol altına almak isteyecektir.

  • Paylaşım sonrasında paylaşımlar ilk önce sizin takipçilerinizin %10 olan kısmına gösterilmektedir. Daha sonra diğerleri görmektedir.

  • Takipçi alma işlemi yapılmadan önce hesabınız için organik bir reklam almanız gerekmektedir.

Bu işlemler takipçi satın alma işlemi gerçekleştirmeden önce yapılması gerekenlerdir. Çünkü hesabımızda direk yüksek artışlar görünmesi Instagram uygulamasının dikkatinden kaçmamaktadır.

Takipçi Satın Aldıktan Sonra Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Hesap sahipleri takipçi satın alma işlemi yaptıktan sonra bir reklam alması gerekmektedir. Bu reklamların paylaşım yapıldığı sıralarda alınması gerekir.

İşletme Hesabına Neden Geçiş Yapılır?

Instagram hesabımızda olan kitleyi doğru bir şekilde analiz etmek adına işletme hesaplarına geçiş yapılması gerekir. Bunun sebebi size gelen takipçilerin yaşımı, cinsiyetinin ne olduğunu öğrenmek için yapılır. Eper hesabımıza gelen takipçilerin çoğunluğu kızlardan oluşuyor ise onlara yönelik gönderi paylaşımlarının yapılması gerekir. Bu takipçilerin takibi bırakmaması adına geliştirilen bir yöntem olmaktadır. Kız kitlesine daha fazla erişim sağlanması için gerekli bir yöntemdir.

Neden Takipçi Satın Alınır?

Son zamanlarda Instagram kullanıcılarının çok fazla artış göstermesi sebebi ile artık bir rekabet ortamı oluşmaktadır. Bu ortamda kendini daha yüksek seviyelere taşıyıp popüler olmak isteyen Instagram kullanıcıları genelde en kolay yol olan takipçi satın alma yolunu seçer. Bu takipçi satın alma konusu o yüzden çok önem görür. Hesabınızın takipçi sayısını arttırarak daha fazla etkileşim almak amaçlanır. Rekabet ortamlarından takipçi sayınızı arttırarak çıkmak mümkündür. Birçok popüler olan hesaplarımda zamanında bu takipçi satın alma yöntemini kullanarak buralara kadar gelmektedir. Bunun için en fazla talep gören konularda bir tanesi olmaktadır.

3 Dakika Önce