İnstagram'da Takipçi Ve Beğeni Satın Almak Satışlarımı Etkiler Mi?

İnstagram'da Takipçi Ve Beğeni Satın Almak Satışlarımı Etkiler Mi?

İnstagram'da Takipçi Ve Beğeni Satın Almak Satışlarımı Etkiler Mi?

2020 yılı itibariyle dünya genelinde, İnstagram kullanıcılarının sayısı 850 milyonu aştı. Türkiye'de ise yaklaşık 40 milyon İnstagram kullanıcı var. Bu istatistikler reklam çalışmalarının bu sosyal platformda yoğunlaşmasında etkili oldu. Uygun fiyatlarda satışa çıkarılan sosyal medya paketleri ile marka bilinirliğini arttırmak artık çok daha kolay.

İnstagram'da Takipçi ve Beğeni Satın Almanın Faydaları

Günümüzde sosyal medya kullanıcılarının yaklaşık %95'i en az bir firmanın hesabını takip etmektedir.. Böylece instagram takipçi sayısı yüksek olan firmaların satış rakamları da aynı oranda yükseliyor. Sosyal mecrada yapılan güncel paylaşımlar ile kısa bir süre içerisinde milyonlarca kişiye ulaşmak mümkün.

Tüm bu avantajlardan faydalanmak için öncelikli olarak ''marka'' adına bir hesap açmak gerekiyor. Daha sonra instagram takipçi satın al paketleri için ajanstyr formlarından biri doldurulmalı. Forma e-posta adresi ve mesaj bırakıldıktan sonra 24 saat içerisinde geri dönüş yapılmaktadır.

Takipçi Paketlerinde Seçenekler

Instagram'a özel takipçi satın al paketleri uygun fiyat garantisiyle ilgililere sunuluyor. Başta denemek için 100 ve 250 takipçili paketlerden biri seçilebilir. Yola mutlak başarı parolasıyla çıkan şirketler 2500 ve 5000 takipçiden oluşan paketlerle hedeflerine çok daha kısa sürede oluşabilir. Mevcut hizmetler arasında toplam 10 bin takipçili seçenekler de mevcut.

 

7 / 24 aktif destek sistemine sahip olan ekonomik paketlerin sunduğu avantajlardan faydalanmak için başka bir hesabı takip etmenize gerek yok. Hesabınızı tamamen kurumsal bir şekilde yönetebilir, gelen gerçek takipçiler ile birlikte duyurularınızı binlerce kişiye ulaştırabilirsiniz. Aynı şekilde promosyonlu ürünlerinizi, sunduğunuz hizmetleri ve kampanyalarınızı da takipçi sayısı yüksek Instagram hesabından duyurma olanağınız var.

Beğeni Paketlerinde Seçenekler

Takipçi seçeneklerinde olduğu gibi beğeni satın al paketlerinde de birçok alternatif sunuluyor. Şifrenizi yazmadan satın alabileceğiniz 100, 500 ve 2500 beğenili paketlerin her biri keşfet etkili. İnstagram beğeni satın al yöntemini kullanan firmalar sadece beğenilerini değil izlenme sayılarını da arttırmaktadır. Bu da marka bilinirliği ve değerini yükseltmek adına atılacak en önemli adımlardan biri.

Diğer Instagram Paket Hizmetleri

Şirketlere ve bireysel kullanıcılara sunulan paket hizmetleri sadece takipçi ve beğeni ile sınırlı değil. Bununla birlikte yine uygun fiyat garantisiyle Instagram İzlenme ve Instagram Bot Takipçi satın almak da mümkün. Diğer seçenekler arasında IGTV İzlenme, IGTV Beğeni, Profil Ziyareti ve Instagram Canlı Yayın İzlenme paketleri yer alıyor. Kısa bir zaman diliminde ciddi rakamlar kazanmak isteyen herkes bu paketlerden firmaları için en uygun olanını seçip kazanmaya başlayabilir.

3 Dakika Önce